Огляд газетної теми ПЛЮСИ та мінуси (2021) – чи добре це?

Огляд газетної теми ПЛЮСИ та мінуси (2021) – чи добре це?

Видавці вмісту, такі як онлайн -продавці, публікації в засобах масової інформації, новинні компанії та блогери, можуть максимально використати гарну тему журналу WordPress. Ці теми дозволяють акцентувати увагу на певних категоріях інформації та виділити велику кількість вмісту. Вбудовані місця для реклами банерів зазвичай включені, оскільки ці ресурси, як правило, призначені для видавців та блогерів.

Однією з таких тем є Газета . Це одна з найпопулярніших тем журналу WordPress, створена відмінною командою tagDiv . У цьому огляді газети я детальніше покажу її особливості, переваги та недоліки. Сподіваємось, це дасть вам достатньо інформації, щоб визначити, чи відповідає ця тема вашим потребам.

Огляд теми газет

Кожен може отримати користь від використання теми газети . Він ідеально підходить для огляду, публікації, журналу, газети, новин, WooCommerce, магазину, магазину тощо. Відео та відео YouTube підтримуються.

Тема відповідає GDPR та пропонує Прискорене Підтримка мобільних сторінок (AMP). Веб -розробка, мінімалістичні проекти, вірусні, розкішні, подорожі, особисті, сучасні, спосіб життя, їжа, мода, криптовалюта та багато інших нішевих веб -сайтів можуть використовувати тему газети.

Newspaper theme features.

WooCommerce, BuddyPress, bbPress , Instagram пропонує інтеграцію з темою Газети. Він використовує найкращі методи оптимізації пошукових систем, підтримується AdSense та Google Ads, тема адаптивна тощо

Ви можете швидко запустити новий веб -сайт з простими, інтуїтивно зрозумілими варіантами теми «Газета». Тема поставляється з багатьма плагінами, які можна використовувати без необхідності встановлення сторонніх плагінів. А плагін tagDiv Composer – це потужний спеціальний конструктор сторінок інтерфейсу.

Newspaper theme plugins.

Ось короткий огляд теми газети найважливіші ознаки:

 • Інтернет -магазини, видавці та багато інших суміжних галузей промисловості можуть використовувати цю популярну тему журналу та новин.
 • Упаковано з преміальними функціями.
 • Макети чуйні та створені, щоб привернути увагу глядачів.
 • Тема оптимізована для використання на різних мобільних пристроях.
 • Один клік мишею – це все, що потрібно, щоб розпочати роботу з більш ніж 120 унікальні демонстрації для архітектури, тварин, технологій, подорожей, спорту, криптовалюти, музики та багатьох інших інших областях.
 • Тема оптимізована для використання з Гутенбергом.
 • Тема готова до AMP.
 • Є також зручний мобільна тема, яка входить до теми газети.
 • Тема газети відповідає GDPR.
 • Існує більше 120 готових демонстраційних проектів.
 • Понад 1500 готових шаблонів оформлення сторінок та публікацій доступні з плагіном tagDiv Cloud Library, який включено.
 • Вміст може бути заблоковано, і ви можете розширити список електронної пошти, використовуючи включені tagDiv Opt-in Builder.
 • Додаткові можливості WooCommerce можна додати до свого веб -сайту за допомогою вбудованого плагіна tagDiv Shop.
 • Адаптивна банерна реклама, AdSens e та Google Ads підтримуються.
 • Тема сумісна з плагіном WPML .
 • Інформаційний бюлетень, Можна використовувати віджети Exchange, Social Counter та Weather.
 • Вбудована панель перекладів з 90+ мовними перекладами.
 • Включений конструктор сторінок tagDiv Composer дозволяє створювати унікальні дизайни та налаштовувати демонстраційні шаблони сайтів. Інтуїтивно зрозуміла функція перетягування спрощує процеси.
 • Ви можете створювати унікальні колонтитули та колонтитули за допомогою конструктора колонтитулів.
 • Ви можете керувати вмістом, який відображається в окремих публікаціях та категоріях за допомогою функції Flex блоки. Вони можуть бути використані для фільтрації та сортування вмісту відповідно до “Найвищого рейтингу”, “Популярного (за останні сім днів)”, “Оновленого вмісту”, “Найбільш коментованого” та інших атрибутів.
 • Ви можете ефективно керувати усіма типографіками, які використовуються.
 • Включається система огляду, що може оцінювати елементи з балами, відсотками або зірочками.
 • Схема з багатими мікроданими фрагментів для статей та оглядів

Вбудовані демоверсії

Вам не потрібно створювати абсолютно новий веб -сайт з нуля, якщо ви використовуєте тему газети. Одне натискання миші – це все, що потрібно для імпорту будь -якого із більш ніж 120 повної конструкції сайту.

Newspaper theme ready-made demos.

Ви можете розпочати налаштування у зовнішньому інтерфейсі, як тільки ви вибрали дизайн, який вам сподобається.

) Як налаштувати параметри теми?

Ви можете переглянути більшість ваших глобальних налаштувань на панелі детальних тем. У цьому розділі ви можете налаштувати параметри теми, на вашу думку. Тема “Газета” не використовує власний WordPress Customizer. Деяких користувачів може розчарувати неможливість попереднього перегляду змін під час їх внесення.

Однак, якщо ви імпортуєте одну демонстраційну версію, вона поставляється з усіма попередньо визначеними налаштуваннями, і всі налаштування, які ви робите в інтерфейсі для одного шаблону публікації, наприклад, застосовуватимуться до макета всіх повідомлень.

тег Хмарна бібліотека Div

Хмарна бібліотека tagDiv містить увесь попередньо створений вміст теми. Ви можете переглянути всі доступні шаблони з розділу Хмарна бібліотека на інформаційній панелі WordPress.

Ви можете змішати або зіставити більше 1500 унікальних шаблонів . Шаблони призначені для певної теми або частин сторінки. Існують шаблони оформлення публікацій у блозі, шаблони сторінок пошуку, колонтитули, шаблони заголовків та багато іншого.

tagDiv cloud library.

Усі необхідні шаблони будуть автоматично додані після імпорту конкретної демонстраційної версії. Ви також можете налаштувати свій сайт відповідно до своїх специфікацій, використовуючи будь -який або всі доступні шаблони.

Вкладка Хмарна бібліотека

, що з’являється у верхній правій частині екрана, дозволить вам імпортувати нові шаблони. Новий шаблон доведеться імпортувати, якщо ви плануєте змінити певну сторінку або шаблон публікації. Після цього tagDiv Composer дозволить вам змінити свій новий шаблон за вашим бажанням.

Редагування вмісту за допомогою tagDiv Composer

)

Конструктор сторінок tagDiv Composer є однією з найбільш вражаючих функцій теми “Газета”. Імпортовані хмарні шаблони можна будь -яким чином змінити за допомогою цього конструктора. Ви також можете створити абсолютно новий дизайн, якщо хочете. Можна використовувати багато різних будівельних модулів.

Функція перетягування дозволяє додавати будь -які доступні модулі до вашого дизайну. Ви також можете переставити поточні модулі. Вміст бічної панелі та дизайн модуля можна налаштувати, коли ви натиснете на модуль.

Три кнопки з’являться, коли ви відкриваєте тег Component тегів. Це: Додати елемент, Завантажити шаблон (з бібліотеки хмар) або Менеджер веб -сайтів.

Newspaper tagDiv composer.

Ви можете отримати доступ до настроюваних колонтитулів та заголовків, які можуть бути призначені глобально для всього вашого сайту або лише для певних сторінок за допомогою Менеджера веб -сайтів . Крім того, ви можете налаштувати шрифти для розділів заголовка, вмісту та нижнього колонтитула.

Натискання елемента дозволить вам його налаштувати. Ви можете додати власний CSS, перетягнути елемент в інше місце на сторінці або змінити налаштування стилю.

Візуальне меню можна використовувати для додавання нових елементів. Елементи будуть перелічені відповідно до категорій, до яких вони належать. Кількість доступних елементів може здатися спочатку переважною, але мені сподобалася логічна організація. Можливість графічного перегляду кожного елемента спрощує роботу.

tagDiv Composer elements.

Ви можете знайти практично кожен елемент, про який ви думаєте, і багато іншого. Лічильник статистики Covid-19-це лише один з найбільш несподіваних доступних елементів. Використання функції пошуку може допомогти швидше знайти певні елементи.

Конструктор заголовків

Ви можете змінювати та створювати різні заголовки сайтів за допомогою функції Конструктор заголовків . Заголовок для мобільних пристроїв, пошук заголовків у прямому ефірі та головне меню заголовка – це деякі з варіантів заголовка.

Newspaper theme header builder.

Функція Заголовок Живий пошук є цінним і часто недооціненим ресурсом. Користувачі можуть отримати миттєві результати, ввівши ключові слова у форму.

Пошук у заголовку в режимі реального часу піднімає статті, публікації, сторінки, що стосуються ключового слова, надаючи відвідувачам вміст, яким вони є шукає миттєво. Ви можете додатково налаштувати кожен відображений результат, додавши відступ до метаінформації та змінивши розмір пропонованого зображення для сторінки.

Конструктор колонтитулів

Нижні колонтитули можна імпортувати, створювати та налаштовувати за допомогою конструктора колонтитулів. Ви також можете призначити колонтитули для шаблонів і сторінок.

Newspaper theme footer builder.

Особливості:

 • Конструктор сторінок tagDiv Composer дозволяє створювати з інтерфейсу стільки колонтитулів, скільки вам потрібно.
 • Шаблони та сторінки можуть мати різні колонтитули.
 • Існує більше 69 готових шаблонів колонтитулів, готових до використання.
 • Нижній колонтитул можна зберегти для подальшого використання.
 • Вигляд нижнього колонтитула на різних пристроях можна налаштувати .
 • Ти можеш виберіть нижній колонтитул, який потрібно відображати на поточній сторінці за допомогою менеджера веб -сайту.
 • Шаблони та сторінки також можуть бути без нижній колонтитул за допомогою опції «Без нижнього колонтитула».

Шаблони дописів

Існує понад 69 шаблонів єдиних повідомлень, які можна імпортувати за допомогою теми Газета. Ви можете створити стільки шаблонів і макетів, скільки захочете.

Особливості :

 • Ви можете використовувати 96 шаблонів пост-стилю. Кожен шаблон повністю настроюється.
 • Немає обмежень щодо кількості шаблонів повідомлень, які можна створити за допомогою тегу компонент компонування.
 • У модальному вікні може з’являтися реклама, щоб привернути увагу до змісту. Відео можна переглянути без доступу до статті.
 • Відео залишається на екрані, коли використовується липкий відеопрогравач. Люди можуть прокручувати екран вниз, і відео все одно буде видно та відтворюється.

Можливості WooCommerce

Газета поставляється з додатковою підтримкою та функціями для WooCommerce. Деякі з доданих функцій – це фільтрація пошуку продуктів, макети сторінок товару з високими коефіцієнтами конверсії та велика бібліотека шорткодів та елементів магазину.

Newspaper theme WooCommerce options.

Особливості:

 • Більше 27 різних шорткодів для WooCommerce.
 • 32 шаблони магазинів, які можна налаштувати за вашим бажанням.
 • Розширена система фільтрів продуктів може бути дуже корисною.
 • Є вісім попередніх побудував сучасні магазини.

Мобільна тема

Інший важливий елемент t Газетна тема. Включається структура для користувачів невеликих екранів. Після ввімкнення цієї функції буде створено дуже оптимізовану мобільну версію вашого веб -сайту.

Newspaper theme mobile optimized theme.)

Вбудований тегDiv AMP плагін забезпечує повну підтримку прискорених мобільних сторінок. Користувачі мобільних пристроїв не побачать зміненого видання вашого сайту. Вони будуть переглядати версію вашого веб -сайту, призначену для відвідувачів, використовуючи менші екрани.

Просте меню для мобільних пристроїв, що полегшує відвідувачам взаємодію з вмістом вашого сайту, є частиною функціоналу. Вміст сайту буде виглядати приголомшливо, незалежно від пристрою, на якому його переглядають.

Настроювані мобільні сторінки

Тема газети також поставляється з редагованими мобільними сторінками. Кожна сторінка може мати власну версію шаблону для мобільних пристроїв.

Newspaper theme customizable mobile pages.

тегDiv Конструктор для включення

Ви можете збирати потенційних клієнтів та розширювати списки електронних листів за допомогою плагіна тегівDiv Opt-in Builder . Конкретний вміст на вашому сайті можна навіть заблокувати, доки відвідувачі не введуть свою електронну адресу та не підпишуться, щоб розблокувати вміст.

tagDiv Opt-in Builder plugin.

) tagDiv Інформаційний бюлетень

Ви можете додати інформаційний бюлетень на свій сайт з плагіном інформаційного бюлетеня tagDiv. Новий елемент з'явиться у вашому списку елементів tagDiv Composer після встановлення та активації плагіна. Виберіть потрібного постачальника форм для вбудовування. Потрібна форма коду для вбудовування з FeedBurner, Mailer Lite або MailChimp.

tagDiv Соціальний лічильник

Плагін tagDiv Social Counter підтримує користувачів Facebook, Twitter, YouTube, Vimeo, Instagram, Google Plus, Soundcloud та Feed. Цей плагін дозволяє легко відображати статистику соціальних акаунтів .

tagDiv Social Counter plugin.

tagDiv CSS Analyzer Tool

Ви можете покращити продуктивність свого сайту та швидкість сторінки за допомогою допомога tagDiv CSS Analyzer Tool. Невикористаний CSS видаляється зі сторінки, а активний CSS оптимізується та перевіряється. Критичний CSS створюється з останнього чистого CSS, а внизу сторінки знаходиться некритичний CSS.

Правила CSS, застосовані взаємодією користувача, які відсутні будуть перевірені автоматично. Усі залучені CSS будуть записані, і ви зможете взаємодіяти з вибраним компонентом або розділом вручну. Остаточний CSS для сторінки буде створено, а правила Критичні CSS будуть розділені. Ці правила будуть завантажені у розділ заголовка вашого сайту.

Ви можете створити більше однієї бічної панелі. Опція Розумна бічна панель дозволяє керувати тим, де і коли відображатимуться ваші бічні панелі. Наприклад, можна створити бічні панелі з віджетами, які асоціюються з певним вмістом сайту. Відповідна бічна панель та відповідні їй віджети будуть видимі, коли відвідувач сайту перегляне статтю з цієї категорії.

Липка бічна панель функціональність можна активувати під час створення бічних панелей сайту. Навіть коли людина прокручує сторінку вгору або вниз, віджети все одно будуть видні.

) Ціноутворення на тему газети

За ціною 59 доларів тема газети – це те, що більшість людей може собі дозволити. Шість місяців підтримки включені, що може бути корисним для всіх, хто встановлює тему на своєму веб -сайті WordPress і потребує допомоги.

Плюси мінуси

Ось переваги та недоліки використання теми газети:

ЗА

 • Тема оптимізована для пошукових систем.
 • Дизайн теми дуже сучасний та чистий.
 • Тема повністю оптимізована для мобільних пристроїв.
 • Ви отримаєте спеціальний тег конструктора сторінок Div Composer.
 • Існує багато високо- якісні демонстрації, які можна використовувати.
 • Тема гнучка і може бути використана для різних ніш.
 • Тема поставляється з деякими корисними плагінами.
 • Функція розумних бічних панелей.
 • Верхній і нижній колонтитул будівельник.
 • Ви Ви можете монетизувати свій сайт, розміщуючи стільки рекламних місць, скільки хочете.
 • Це декілька блоків, елементів і шаблонів у вашому розпорядженні.

)

ПРОТИ

 • Деякі користувачі можуть бути залякані або перевантажені кількістю доступних опцій.

Висновок з огляду газетної теми

Однією з найбільш продаваних тем журналу WordPress є газета. Він включає конструктор сторінок tagDiv Composer, перетягування та опускання, понад 1500 шаблонів, які можна імпортувати, і понад 120 демонстраційних версій.

Нові сайти не можуть помилитися з газетою тему. Створення абсолютно нового блогу WordPress або сайту новин з нуля може зайняти значний час і зусилля. Але ви можете значно скоротити ці зусилля, використовуючи газету .

Ви можете створювати всілякі унікальні нішові та спеціальні новинні сайти за допомогою налаштувань конструктора сторінок інтерфейсу, зв’язків з іншими інструментами та заздалегідь вбудованих шаблонів та дизайнів, які повністю відповідають вимогам.

Як альтернативи теми газет, я пропоную вам перевірити Тема астри , OceanWP , або GeneratePress .

Newspaper theme discount coupon code. Плюси
 • Багато функцій
 • Доступна ціна
 • Поставляється з корисними плагінами
 • Є багато готових демонстрацій, шаблонів тощо
 • Конструктор колонтитулів
 • Мобільна тема доступна
 • Функція інтелектуальної бічної панелі

)

)

)

Огляд газетної теми ПЛЮСИ та мінуси (2021) – чи добре це?
Огляд газетної теми ПЛЮСИ та мінуси (2021) – чи добре це?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme - Wordpress
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart