Огляд теми Litho PROS & CONS (2021) – багатофункціональна тема для WordPress з елементами

Огляд теми Litho PROS & CONS (2021) – багатофункціональна тема для WordPress з елементами

Теми, які добре інтегруються з інструментами створення сторінок, можуть спростити розробку власного веб -сайту WordPress. Elementor є кращим вибором для багатьох власників сайтів WordPress. Його вражаючі колекції елементів та модулів дають користувачам широкі можливості при використанні інтерфейсу конструктора сторінок для інтеграції цих елементів та створення власних макетів сторінок.

Багато тем WordPress розроблені для підтримки Elementor через його популярність. Але вибрати правильну тему WordPress іноді легше, ніж зробити.

Одна зручна багатофункціональна тема WordPress Elementor – це Літо . Він містить понад 200 елементів і внутрішніх сторінок і більше 36 домашніх сторінок. У цьому огляді Litho я детально розповім про те, що пропонує ця тема.

Огляд Litho

Досвідчені професіонали та початківці можуть скористатися темою літо . Він поставляється з чуйними макетами та привабливими демонстраційними версіями, які спрощують зміни сайту.

Litho theme layouts.

Ви можете створити свій сайт в найкоротші терміни з будь -яким із їх більш ніж 300 різних шаблонів, 200+ налаштовуваних елементів , 36 попередньо розроблених демонстрацій домашньої сторінки та сучасними варіантами дизайну.

Особливості:

 • Тема повністю сумісна з Elementor та Gutenberg, з більш ніж 200 різні користувацькі елементи для Elementor. Для отримання додаткової інформації про Elementor ви можете ознайомитися з моїм оглядом Elementor .
 • Існує понад 36 готових домашніх сторінок , які можуть допомогти вам створити власний унікальний сайт. Усі шаблони та функції домашньої сторінки можна змішувати та підбирати відповідно до ваших потреб.

Litho theme demos.

 • Кілька стовпців, значків, зображень та навігації можуть бути включені до ваших мега -меню. Редактор Elementor можна використовувати для налаштування ваших меню . Верхній логотип, центральна навігація, центральний логотип, сучасне меню гамбургера, навігація лівим меню, горизонтальна навігація та інші стилі меню можна змінювати за вашим бажанням. Заголовки можна налаштувати як меншу висоту, якщо вони липкі, липкі на зворотному прокручуванні або завжди фіксовані.

Litho theme menu options.

 • Форма інформаційного бюлетеня , пов'язана з MailChimp або рекламний вміст може завантажуватися автоматично на всі сторінки вашого веб -сайту або просто на домашню сторінку у спливаючому вікні.
 • Понад 200 сторінок творчого вмісту включені до Litho.
 • Повноекранні, сучасні та стандартні доступні стилі меню для мобільних пристроїв . Ці стилі меню працюватимуть добре, навіть якщо використовується верхній горизонтальний заголовок.

Litho theme mobile menu styles.

 • Кілька параметрів сторінки , наприклад нескінченне завантаження, коли користувачі прокручують вниз для публікацій і портфоліо в блогах завантажуйте більше та нумеруйте сторінку.
 • Відображення поточного змісту кошика у навігаційній панелі заголовка.
 • Тема сумісна з WooCommerce, і він включає дві демонстраційні веб-сторінки магазину моди та меблів для веб-магазинів. До функцій WooCommerce Litho входять: Зміна зовнішнього вигляду сторінки оформлення замовлення WooCommerce. Налаштуйте каталог товарів інтернет -магазину. Ширину ескізу та розміри зображення основного продукту можна змінювати. Функцію сповіщення про магазин WooCommerce можна ввімкнути або вимкнути.

Litho theme WooCommerce integration.

Конструктор сторінок Elementor та інструмент налаштування WordPress можуть налаштувати макет сайту та стиль із попереднім переглядом у режимі реального часу. Кольори та типографія для Elementor включені у комплект глобального стилю Litho.

 • Доступні різні вражаючі іконки . З простих ліній, пір'я, розуму піктограм, Et-Line та чудових бібліотек значків.
 • Якщо вам не потрібен повнорозмірний макет сайту , ви можете вибрати замість цього макет у коробці. Включено п’ять стилів сторінок з детальною інформацією про блог, одинадцять списків блогів, п’ять макетів сторінок з детальною інформацією про портфоліо та десять звичайних стилів переліку портфоліо. Можна використовувати цитати, цитати, аудіо, відео, слайдер, галерею та стандартні типи публікацій у блозі.

Litho theme site layout options.

 • Тема Litho – це переклад і WPML готовий з наданими мовними файлами.
 • Рядки, пов'язані з темами, можна перевести на потрібну мову за допомогою інструменту POEdit або плагіна перекладу loco. Ви можете зробити свій сайт доступним для людей різними мовами, оскільки Litho добре працює з плагіном WPML. Для отримання додаткової інформації ви можете перевірити мій огляд WPML .
 • Вам не потрібно створювати свій сайт з нуля, якщо ви цього не хочете. Демо -дані можна імпортувати одним клацанням миші. Конкретні публікації, сторінки та інші елементи або всі демонстраційні дані можна швидко імпортувати.

Litho theme import demo data.

 • Ви можете зробити свої розділи вмісту більш привабливими за допомогою відео автоматичного відтворення фонові зображення та фонові зображення паралаксу. Кнопки CTA та накладений вміст можуть бути включені у ваші автоматичні відтворення та основні фонові відео. Можна використовувати локальні відеоролики Vimeo, YouTube та HTML5. Litho theme demos.
 • Включені опції плавного прокручування та односторінкової навігації можуть допомогти вам створити власний унікальний односторінковий сайт.
 • Літо поставляється зі зручним дочірня тема .
 • Існує більше трьохсот різних заздалегідь розроблених шаблонів для використання.
 • У процесі розробки/обслуговування надаються демонстраційні сторінки з формою підписки на інформаційний бюлетень та таймером зворотного відліку. Litho має зручну альтернативу для сторінок, які оновлюються, розробляються або проходять технічне обслуговування. Не потрібні окремі плагіни або інші інструменти.

Litho theme coming soon and maintenance pages.

 • Вам не знадобляться інші плагіни для створення верхнього та нижнього колонтитулів . Litho дозволяє створювати власні колонтитули та макети заголовків або використовувати заздалегідь розроблені макети. Вони чудово виглядають на мобільних пристроях і не займають багато часу на створення.

Litho theme header builder.

 • Додати необмежену кількість користувацьких панелей та віджетів . Потім вони можуть бути призначені до розділів вмісту, правої або лівої області навігації, сторінок, колонтитулів та заголовків. Останні публікації про мене та Instagram – це деякі з віджетів, які можна налаштувати. Ваші параметри та стилі будуть збережені за допомогою віджетів, розміщених на бічних панелях.
 • Вибір налаштувань нескінченний без будь-яких інших плагінів, тому що Litho поставляється з великою кількістю попередньо вбудованих користувацьких елементів Elementor. Деякі з включених елементів – це поле для обертання, кругові діаграми, таймер зворотного відліку, смуги прогресу та лічильники.

Litho theme Elementor custom elements.

 • Літо поставляється з опціями повзунка. Можна створювати всі види повзунків тексту та зображень, які повністю реагують. Революція повзунка Litho theme header builder. плагін преміум -класу в комплекті з Litho безкоштовно. Ви також можете скористатись повзунком , що входить до комплекту .
 • Існує також конструктор розділів , який можна використовувати для створення шаблонів архіву , рекламні спливаючі вікна, заголовки сторінок, колонтитули, заголовки та мініатюрні заголовки.
 • Є багато анімацій CSS3 . Ваш вміст може бути опублікований за допомогою привабливих елементів та анімації розділів. Ці ефекти завантажуються плавно і повністю взаємодіють.
 • Літо має приємну функцію соціального спільного доступу . Ви можете швидко поділитися портфоліо та публікаціями на своїх сторінках у соціальних мережах одним натисканням миші.
 • Настроювач WordPress можна використовувати для додавання власних JS та CSS людей, яким потрібен вибір налаштувань крім звичайного можна скористатися цією функцією, щоб перезаписати JS/CSS теми за замовчуванням.

Як користуватися темою Litho?

Ви повинні побачити сповіщення після встановлення Літо -тема . У ньому буде зазначено, що потрібні певні плагіни. Щоб Litho працював належним чином, Litho Addons та Elementor повинні бути встановлені та активовані.

Додатки Litho містять додаткові елементи конструктора Elementor. Litho Addons був розроблений спеціально для теми Litho.

Також будуть деякі рекомендовані плагіни . Вам не потрібно встановлювати рекомендовані плагіни, якщо ви не маєте наміру ними користуватися. Рекомендовані плагіни сумісні з Litho і часто зустрічаються у демонстраціях тем.

Вибір Імпорту демо -версій дозволяє вам імпортувати демо -версії з усіма налаштуваннями, включаючи форми MailChimp, контактні форми, повзунки Slider Revolution, віджети, меню, вибір тем, продукти, публікації та налаштування сторінок.

Налаштування вашого веб -сайту дизайн простий з Litho. Налаштування WordPress матиме більшість ваших варіантів налаштування. Ви можете бачити ваші зміни в режимі реального часу в Настроювачі, коли вони відбуваються.

Litho theme customizer options.

Щоб використовувати Customizer, перейдіть до Панелі адміністратора> Зовнішній вигляд> Налаштувати, щоб відкрити налаштування та внести зміни до дизайну.

Будівельник розділів

У Конструкторі розділів ви можете додавати та редагувати міні -заголовок, верхній колонтитул, нижній колонтитул, архів, портфоліо архіву, назву сторінки, спливаюче вікно про рекламу та піктограму збоку.

Litho theme section builder.)

Усі ці розділи керуються конструктором розділів, і ви можете додати ці розділи за допомогою готових шаблонів та редагувати.

1. Заголовок та міні -заголовок

Є багато варіантів налаштування заголовка з Літо. Ви можете використовувати сучасне ліве меню, класичне ліве меню або стандартний стиль макета заголовка. У кожному стилі є унікальні функції. Кожен із цих трьох стилів заголовка дозволяє розмістити заголовок на лівій, правій або верхній стороні вашої сторінки.

Litho header styles.

Включено 10+ вбудованих стилів заголовків . Litho дозволяє використовувати тип публікації конструктора розділів для керування розділами заголовків. Міні -заголовки можуть містити меню навігації, інформацію про продаж, контактні дані, значки соціальних мереж та інший вміст, якщо це необхідно.

2. Колонтитул

Ви можете вибрати з багатьох різних макетів нижнього колонтитула. У Litho є 12 варіантів компонування нижнього колонтитула на вибір. З кожним вибором макета існують унікальні варіанти налаштування та функції. Вміст можна додати до нижнього колонтитула, а ви можете легко керувати цими розділами. Існують також 10+ попередньо розроблених макетів нижнього колонтитула , які можна використовувати.

3. Назва сторінки

У вас є багато шаблонів заголовків сторінок, які можна використовувати. Вибір шаблону заголовка сторінки Litho має різноманітні функції та параметри налаштування. Шаблони можуть додавати до них вміст і ними можна ефективно керувати. Ви можете визначити, чи хочете ви, щоб заголовок вашої сторінки відображався ліворуч ліворуч, праворуч або зверху вашої сторінки. Конструктор розділів буде використовуватися для керування вибором заголовків сторінок.

4. Архів та архівне портфоліо

Різні стилі архівування будуть доступні, якщо в якості шаблону вибрано Архів. Ви можете створити власний шаблон. Якщо у вас немає особливих потреб, ви завжди можете вибрати загальний тип архіву.

Litho theme archive portfolio.

5. Промо -спливаюче вікно

)

Ви будете використовувати цю опцію для створення рекламних вікон та спливаючих вікон розсилок.

Litho theme popup promo.

Litho theme archive portfolio. 6. Бічна піктограма

)

Litho поставляється з різними вбудованими шаблонами значків.

Ціноутворення на тему Litho

Ти можеш придбайте тему Litho на ринку ThemeForest за $ 29 . Купівля дає вам ліцензію на використання на одному веб -сайті (1 живий та 1 інсценувальний сайт). Іншу ліцензію потрібно буде придбати, якщо ви плануєте використовувати тему Litho на другому веб -сайті.

Шість місяців підтримки та безкоштовна довічна тема оновлення включені до покупки. Ви можете продовжити період підтримки. Будь ласка, перевірте Політика підтримки елементів Envato для отримання більш детальної інформації.

Плагін преміум -класу, такий як Revolution Slider можна використовувати безкоштовно, коли ви купуєте тему Litho. Ви можете ігнорувати повідомлення про активацію ліцензії, яке з’явиться.

Зауважте, що придбання теми Litho не надає вам права ліцензії на використання Revolution Slider. Ви не можете отримувати прямі оновлення для цих плагінів преміум -класу, коли вони в комплекті з темою, і отримувати підтримку від цих авторів плагінів.

Нові оновлення плагінів будуть видані, коли з'явиться новий Вийшло оновлення теми Litho. Найновіший випуск Revolution Slider також буде безкоштовно оновлений на той час. Отже, вам не потрібно купувати власну ліцензію для використання цих плагінів у темі Litho. Але ви також не зможете отримати підтримку для цього.

Також зверніть увагу, що Slider Revolution не дозволяє користувачам використовувати власні бібліотеки шаблонів/слайдерів за умовчанням у версія плагіна в комплекті з темою. Якщо ви хочете використовувати шаблони за замовчуванням, вам потрібно буде придбати плагін окремо та активувати ліцензію, щоб розблокувати бібліотеку.

Про Litho Автор – ThemeZaa

ThemeZaa працює на базі LinkSture , агентство у сфері цифрових медіа, що пропонує творчі послуги у сфері дизайну та розробки веб -сайтів та розробки мобільних додатків Android та iOS із різними технологіями, такими як WordPress, WooCommerce, Magento, Shopify, ASP.NET, Flutter та React native . ThemeZaa-автор Power Elite в Envato, заробив 5 зірок від користувачів, оскільки вони надають оперативну та своєчасну підтримку.

Більше від ThemeZaa

ThemeZaa пропонує різноманітні першокласні шаблони HTML/CSS та теми WordPress, Magento, Shopify, які допоможуть зробити ваш веб-сайт успішним , у тому числі:

1. Хонго

Хонго -творчий та багатоцільовий , швидке завантаження та гнучка тема WordPress, спеціально призначена для створення магазину WooCommerce, веб -сайту компанії та блогу.

Hongo WordPress theme.)

2. Пофо

Pofo є інноваційним, привабливим , надзвичайно гнучка та настроювана багатофункціональна корпоративна та портфоліозна тема Bootstrap, що містить 25+ унікальних демонстрацій домашньої сторінки, 150+ стильних елементів та 200+ корисних шаблонів.

Hongo WordPress theme.

Висновок з огляду теми Litho

Тема Літо – це набагато більше, ніж проста тема. Litho має більше 36 різних домашніх сторінок, які можна використовувати. Ви можете створити чудовий сайт і додати будь -яку домашню сторінку, яку хочете. Тема дуже легка і пропонує багато корисних функцій.

Ви можете створити потрібний веб -сайт, змішавши або узгоджуючи будь -які їх шаблони та функції домашньої сторінки. Їх бібліотека шаблонів та елементи дизайну можуть бути використані готелями, організаторами подій, кафе, сайтами електронної комерції, блогерами, фрілансерами, власниками персональних сайтів, дизайнерськими агентствами тощо. Літо – це справді дивовижна багатоцільова тема Elementor.

Якщо тема Litho не відповідає вашим потребам, я пропоную вам перевірити Огляд теми Everse . Це ще одна чудова тема Elementor.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme - Wordpress
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart