Огляд тем TaskHive ПРОТИ та мінуси (2021) – Створіть сайт подібно Fiverr за допомогою WordPress

Огляд тем TaskHive ПРОТИ та мінуси (2021) – Створіть сайт подібно Fiverr за допомогою WordPress

Веб -сайти Marketplace, подібні до Fiverr, можна створювати за допомогою теми WordPress, наприклад TaskHive. Це дозволяє вам отримати свою власну промислову частку на ринку, будучи в змозі створити позаштатний ринок .

Ви можна легко відкрити онлайн -ринок завдань за допомогою теми TaskHive . Він поставляється з усіма необхідними функціями. Покупці можуть додати запити на роботу , щоб продавці могли подати заявку, а потім вибрати найкращу пропозицію, тоді як продавці можуть перерахувати всі послуги.

Завдяки інтеграції WooCommerce ви можете навіть продавати цифрові продукти на додаток до послуг та завдань.

У цьому огляді теми TaskHive я познайомлю вас із тим, що TaskHive може зробити та показати вам деякі ключові функції, які допоможуть вам зробити ваш ринок успішним.

Огляд тем TaskHive

TaskHive працює на основі плагіна HivePress, так само, як Тема ExpertHive . TaskHive був спеціально розроблений для ринку послуг. Це дуже універсальна та функціональна тема WordPress. Створення цифрового ринку завантаження чи обслуговування, який інтегрується із платежами WooCommerce, не займе багато часу.

Завдяки багатьом зручним варіантам налаштування та функціям, цю тему можна використовувати для ніж працівники концертів або фрілансери.

TaskHive theme features.

Продавці можуть запропонувати послуги. Вони можуть запропонувати послуги зі створення логотипу або SEO -оптимізацію для екземпляр. Тоді покупці можуть легко придбати ці послуги, так само, як на Fiverr .

Інший спосіб полягає в тому, що покупці створюють запити на обслуговування зі своїми бюджетами. Тоді зацікавлені продавці подають документи на різні вакансії, подібно до того, як працюють Upwork та інші порівнянні ринки.

Інтеграція з HivePress

Інтеграція з HivePress – це секрет функцій ринку TaskHive. HivePress – ефективний плагін WordPress, який використовується для створення списків та каталогів і доступний безкоштовно.

Користувачі мають великий вибір за допомогою HivePress . За допомогою плагіна можна створювати різні каталоги та веб -сайти зі списками. Його можна використовувати для створення різних веб -сайтів для довідників компаній, дощок оголошень, нерухомості, оголошень та інших спеціальностей.

Однією з переваг HivePress є те, що він контролює всі його поля, категорії та типи дописів, а таксономії та типи дописів уже встановлені.

Категорії списків працюють так само, як традиційні категорії повідомлень, а HivePress дозволяє вам до додавання зображень на фронтенді для представлення різних категорій.

Атрибути керують інформацією для певних списків. Можливості редагування інтерфейсу, заповнювачі та типи полів – це деякі зі стандартних налаштувань для кожного атрибута.

HivePress listing settings.

HivePress available options.
Список HivePress налаштування.

Кожним існуючим атрибутом можна керувати. Ви можете вирішити, чи хочете ви використовувати певний атрибут як вибір пошуку, визначити, як відображатиметься кожен варіант пошуку, і використовувати різні атрибути як варіанти сортування.

Ви можете розгорнути щодо функціональності вашого сайту, додавши будь-які доступні безкоштовні або преміальні надбудови HivePress :

Огляд тем TaskHive ПРОТИ та мінуси (2021) – Створіть сайт подібно Fiverr за допомогою WordPress
Огляд тем TaskHive ПРОТИ та мінуси (2021) – Створіть сайт подібно Fiverr за допомогою WordPress

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme  - Wordpress
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart