Огляд фільмів iMyFone ПЛЮСИ (2021) – Найкраще програмне забезпечення для редагування відео?

Огляд фільмів iMyFone ПЛЮСИ (2021) – Найкраще програмне забезпечення для редагування відео?

Редагувати відео не завжди просто. Деякі ресурси складніші, ніж потрібно. Може знадобитися деякий час, щоб знайти потрібний інструмент для редагування відео . Поки ви не почнете користуватися програмним забезпеченням, ви не зможете визначити його простоту використання, доступні функції, принцип його роботи та чи справді він задовольнить ваші потреби.

Вам потрібен інструмент, який не вимагатиме від вас витрачати години на життя, вивчаючи різні посібники та статті, доступні в Інтернеті, щоб дізнатися, як це працює. Деякі рішення можуть спростити монтаж відео. Одним з таких інструментів є iMyFone Filme .

Усі види унікальних слайд -шоу та відео можуть бути створені без використання будь -яких знань або досвіду виробництва відео при використанні iMyFone Filme. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування робить програмне забезпечення неймовірно простим у використанні. Відео можна створити за лічені хвилини за допомогою доданих вами елементів.

iMyFone Filme спрощує створення відео для новачків, тому що їм не потрібно розшифровувати складні інструкції або намагатися зрозуміти інструменти, які насправді не мають особливого сенсу. У цьому огляді iMyFone Filme я покажу всі функції, які постачаються разом із ним, і способи його використання.

Огляд фільму iMyFone

iMyFone пропонує продукти , такі як відновлення даних iPod touch, iPhone та iPad. Вони дозволяють користувачам передавати мультимедійні файли туди і назад між своїм комп’ютером або пристроями iTunes та iOS, відновлювати вибрані резервні копії iCloud або iTunes, назавжди стирати дані та звільняти місце для зберігання. Тепер ця компанія запустила своє безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео під назвою Filme Video Editor .

Filme video editor options.

Користувачі комп’ютерів можуть створювати власні відео за допомогою iMyFone Filme. Це програмне забезпечення для редагування відео дозволяє людям створювати та редагувати відео та створювати відео з фотографій із різноманітними шаблонами, графікою, музикою, ефектами та фільтрами, щоб зробити кінцевий продукт чудовим .

Filme video editing tool filters.

Обидва користувачі Windows та Mac можуть редагувати відео за допомогою iMyFone Filme. Нові користувачі та новачки вважаються основними демографічними показниками програмного забезпечення, хоча досвідчені користувачі також можуть ним користуватися. Цей огляд iMyFone Filme розгляне основні функції та функції ресурсу більш детально. Я згадаю деякі функції Filme. Для отримання додаткової інформації перевірте Посібник користувача фільму .

Професійні можливості

Відеоредактор Filme поставляється з трьома професійними функціями. Це швидкий відеорежим, кілька режимів редагування та швидкий слайд -шоу.

1. Швидкий відеорежим

Одне натискання миші – це все, що потрібно для створення вражаючих слайд -шоу або відео у цьому режим із вбудованими шаблонами.

Filme fast video mode options.

Категорії фільму у Швидкому режимі шаблонами є весілля, день народження, свята, подорожі, освіта, бізнес тощо. Виберіть потрібну категорію та застосуйте ефект, який хочете використати.

iMyFone Filme templates.

2. Кілька режимів редагування

У вас є ще більша гнучкість із кількома режимами редагування. GIF -файли, відео та зображення можна додати, щоб покращити ваші творіння. Ці функції корисні, коли до певних відео потрібно додати кілька шарів.

У цьому режимі редагування можна додати більше носіїв часової шкали. Відео можна легше редагувати, а відтворення матиме більш послідовний, безперебійний потік.

3. Швидкий слайд -шоу

Фільм підкреслив функцію швидкого створення слайд -шоу, хоча це насправді не професійна функція. Творці слайд -шоу вже доступні з більшістю програмних засобів для редагування відео. Слайд -шоу можна створювати з переходами та зображеннями .

Основні інструменти редагування

Хороший відеоредактор має кілька зручних інструментів елементарного редагування. Один клік миші дозволяє нам обертати, обрізати, обрізати та інші основні функції за допомогою редактора фільмів.

iMyFone Filme basic editing options.

Деякі основні інструменти у редакторі відеофільмів-це інструмент обрізки, інструмент розділення, інструмент обертання, регулювання швидкості, інструменти редагування та ефекти зображення в картинці.

1. Інструмент обрізки

iMyFone Filme спрощує обрізання відео. Ви можете створювати різні ефекти, змінювати розмір та обрізати відео за вашим бажанням. Ви можете вибрати співвідношення сторін (9:16, 16: 9, 1: 1, 4: 3 тощо) під час обрізання відео. Ви можете одночасно натиснути Alt + C або вибрати опцію Інструмент обрізання, щоб обрізати відео

2. Інструмент поділу

Який найкращий спосіб отримати лише частину відео? Якщо вам потрібен менший розділ, вам потрібно розділити або вирізати оригінальне відео. Натискання комбінації клавіш Alt + S або натискання кнопки Розділити дозволить розділити відео у Filme Video Maker.

3. Інструмент обертання

Іноді люди знімають відео за допомогою портативної камери або мобільного телефону, помилково зробленого у вертикальному положенні. Ви можете повернути своє відео, двічі клацнувши по цьому кліпу, і стрілки обертання допоможуть вам це зробити.

4. Налаштувати швидкість

Не всі необроблені відео, зняті за допомогою смартфонів та інших пристроїв, досягають оптимальних результатів. Ви можете збільшити швидкість, щоб створити примітні проміжки часу. Ви також можете зменшити швидкість відео, щоб привернути увагу до певних моментів.

Налаштувати швидкість відео неймовірно легко. Ви можете зробити це, натиснувши Ctrl + R або натиснувши кнопку швидкості.

) 5. Інструменти редагування

Інструменти редагування – це ті, які роблять ваші відео більш привабливими. Інструмент “Фільм” поставляється з такими параметрами редагування: Яскравість, Контрастність, Баланс білого, Поворот, Масштаб, Зсув, Гучність, Зменшення гучності, Зменшення гучності.

) 6. Ефекти зображення в картинці

Коли одночасно відображаються два відео або зображення, це називається ефектом картинка в картинці. Менше відео або зображення зазвичай відображається поверх більшого зображення або відео, коли це відбувається. Подкастери та рецензенти зазвичай використовують такий ефект. Для досягнення цього ефекту можна розмістити одне зображення або відео над іншим у редакторі фільмів.

) Функції ефектів

Якщо ви шукаєте більше, ніж просто перемикання кадрів, ви можете інтегрувати привабливі ефекти переходу у свої відео та слайд -шоу. Рамки можна перевертати. Одну рамку можна протирати іншою, а рамки можуть поступово розчинятися або вицвітати. Ви можете використовувати ці чотири функції ефектів у редакторі фільмів: основні ефекти, переходи, параметри тексту та аудіо.

1. Основні ефекти

Ви можете виділити свої цифрові історії, додавши анімації та фільтри. Весілля та освіта – це деякі з основних ефектів, які можуть допомогти зробити ваші відео більш привабливими.

Filme available effects.

2. Переходи

Переходи відображаються між різними кліпами. Передбачається, що кліпи логічно переходять від одного до іншого при їх поєднанні. Перехід від однієї особи до іншої, розчинення, зникнення до чорного чи інше вицвітання, зміна зображення або миттєва зміна сцени – це приклади цифрових ефектів, які регулярно використовуються як переходи.

Редактор фільмів дозволяє додавати будь -які переходи, які ви хочете створити наголос.

) 3. Параметри тексту

Ваше відео можна підсумувати за назвою. Виберіть заголовок, який легко зрозуміти, викликає інтерес та привертає увагу. На щастя, Filme дозволяє створювати дивовижні назви.

iMyFone Filme text options. (

Кінематографічні назви можна створити за кілька хвилин у редакторі фільмів. Ви також можете налаштувати кольори та шрифти тексту заголовка.

4. Аудіо

Аудіо- та відеокодеки, або аудіо- та відеозаписи, як правило, стискаються з втратами, стискаються без втрат або стискаються. Точна структура буде залежати від передбачуваного використання та якості.

Filme video editing audio features.

Відеоредактор Filme може записувати та редагувати вокальні та музичні записи, які можна інтегрувати у твори, щоб інші могли насолоджуватися ними. За допомогою функції зміни голосу ви можете швидко записувати наявні вокальні доріжки або змінювати оригінальний відео/аудіо голос.

Filme video editing audio features.)
Функція зміни фільму голосу.

Додаткові функції

Відеоредактор Filme поставляється з розширеними функціями, такими як миттєвий попередній перегляд, багатошаровість, багатодорожене аудіо та налаштування стилю.

) 1. Миттєвий попередній перегляд

Короткий аудіо- та відеопопередній перегляд для Facebook та YouTube можна здійснити за допомогою функції миттєвого попереднього перегляду. Ви також можете попередньо переглянути своє відео під час внесення змін до нього. Filme Video Editor дає змогу переглянути ваше творіння до його завершення.

) 2. Багатошаровий

Складання кількох елементів у часовій шкалі відеопроекту для одночасного відтворення їх відоме як нашарування. Ви можете створювати тизери, бампери та монтажі для музичних відеороликів, переміщуючи та обертаючи кліпи, масштабуючи та змінюючи порядок укладання.

Filme editor elements.

Багатошаровість накладок, анімацій, переходів, зображень, тексту, аудіо та відео компонентів повністю підтримується Filme.

) 3. Багатодорожене аудіо

Додавання більше аудіошарів до відео або шкали часу називається багатодоріжковим аудіо. Це дозволяє одному файлу складатися з декількох аудіо- та відеофайлів. Цей метод часто використовується для демонстрацій та навчальних відеозаписів програмного забезпечення шляхом екранізації або створення відеозаписів екрану комп’ютера.

Ви можете відчути, що перебуваєте у мікшовій студії звукозапису за допомогою Filme Video Maker. Одночасно можна відтворювати вісім або більше аудіодоріжок.

Filme editor elements. 4. Налаштувати стиль

Багато постпродукційних процесів передбачають монтаж відео. Частини звукозаписів, спеціальних ефектів та виробничих кадрів із відеофільму міняються у міру необхідності. Ви можете досягти певної атмосфери чи стилю, налаштувавши кольори елемента чи відео або змінивши саундтрек.

Як користуватися Video Maker?

Інтерфейс матиме Медіатеку у верхньому лівому куті. Тут можна імпортувати аудіо, зображення та відеофайли. Аудіокліпи, текст (титри, підписи тощо) та фільтри – це деякі ефекти, які можна використовувати.

Якщо ви хочете для створення високоякісного відео за лічені хвилини можна використати режим швидкого відео, щоб застосувати потрібний шаблон.

Вікно попереднього перегляду дозволяє побачити попередній перегляд проекту на шкалі часу. Швидкість відтворення, роздільна здатність, коефіцієнт та інші параметри попереднього перегляду можна налаштувати, і ви можете завершити базове редагування в цьому розділі.

В Панель інструментів, Ви можете знайти інструменти для видалення, розділення та обрізання будь -якого медіакліпу на шкалі часу, зміни його швидкості, налаштування атмосфери, обертання/масштабування/зміщення тощо Завершені відео можна експортувати на ваш комп’ютер або інший вибраний вами пристрій, вибравши опцію Експорт після того, як ви завершите внесення змін.

Ефекти та медіафайли для відеопроектів зібрані разом у розділі Хронологія . Кліпи можна змінювати та коригувати, як вам зручно.

На панелі є значок шестірні у вікні редагування . Коли ви запускаєте iMyFone Filme, вікно редагування не запускається автоматично. Ви повинні завантажити кліп, а потім двічі клацнути на ньому після того, як кліп буде перетягнуто на шкалу часу. Ви зможете змінити положення, швидкість, атмосферу та інші атрибути, як тільки з'явиться вікно редагування.

How to use Filme video editor? Ціни на фільм

Фільм iMyFone Filme media editor. має кілька варіантів ціноутворення та пробний варіант:

 • ) Безкоштовна пробна версія – Ви можете перейти на офіційний веб -сайт iMyFone Filme, щоб завантажити безкоштовну пробну версію. Як тільки програмне забезпечення буде встановлено, ви зможете користуватися ним безкоштовно протягом 30 днів, але з певними обмеженнями.
 • We will be happy to hear your thoughts

  Leave a reply

  Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme - Wordpress
  Logo
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0
  Shopping cart