Огляд DropshippingXL Плюси та мінуси (2021) – Як успішно вести Dropshipping Business?

Огляд DropshippingXL Плюси та мінуси (2021) – Як успішно вести Dropshipping Business?

Магазини працюють сьогодні двома основними способами. Магазини, які зберігають інвентар, а ті, які цього не роблять. Магазини, які ведуть інвентаризацію фізичних речей під рукою, фактично самі купують та розпаковують ці продукти. Потім вони продають та надсилають ці товари своїм клієнтам у міру їх замовлення.

Інші магазини не мають запасів . Вони покладаються на оптових постачальників або дистриб'юторів, які мають товари на своєму складі. Це відоме як дропшиппінг. Підприємствам, які йдуть цим шляхом, ніколи не доведеться складати фізичні запаси або відправляти товари. Їх партнери з дропшипінгу виконують ці завдання за них.

Дропшиппери можуть зосередитися щодо збільшення відвідуваності сайту, оптимізації пошукових систем, доходу та прибутку, а інші відпочивають. Вони безпосередньо не обробляють товари, які продаються на їхньому веб -сайті.

У цих випадках, коли товар купується в магазині, ви можете оформити замовлення з вашим дропшиппером. Постачальник, який потім доставить ці товари вашим клієнтам, буде стягувати з них витрати на відповідний товар.

Якщо ви хочете зосередитись на внутрішніх та зовнішніх меблях для дропшиппінгу , садові аксесуари, спортивні товари, обладнання та товари для домашніх тварин, тоді немає нічого кращого, ніж vidaXL та його служба дропшиппінгу під назвою дропшиппінгXL . Ця послуга дає вам доступ до багатьох чудових продуктів та брендів.

У цьому огляді dropshippingXL я покажу вам, що вона пропонує, які витрати, плюси, мінуси, тощо

DropshippingXL Огляд

vidaXL – це міжнародний інтернет -рітейлер зі штаб -квартирою у Венло, Нідерланди. Вони продають товари з спортивних товарів, меблів , будинку та саду тощо.

Підприємства можуть продавати товари клієнтам у 29 країнах без необхідності купувати чи зберігати товарний запас, надсилати продукцію чи розраховуватись із поверненням клієнтів завдяки службі дропшиппінгуXL від vidaXL.

Ви можете отримати доступ до їхніх вражаючий каталог продуктів після реєстрації як продавця дропшиппінгуXL. Ваш інтернет -ринок або магазин можуть підключитися і отримати доступ до цього каталогу. У них є корисна команда підтримки, а інвестиційні витрати для посередників дуже мінімальні.

Вам не потрібно вказувати дійсний податковий номер, якщо ви реєструєтесь як приватний продавець. Для тих, хто реєструється як продавець бізнесу, буде потрібно дійсний податковий номер.

dropshippingXL register reseller account.

Вашу компанію можна вести з дому або де -небудь ще. Ви можете приєднатися до зростаючої спільноти, що складається з тисяч активних дропшипперів, і ваш сайт може мати більше ніж 50000 пропозицій продуктів vidaXL . Найкраще, що ви можете визначити ціни на товари та прибуток, який ви отримаєте від кожного проданого товару.

Ви можете продавати продукцію vidaXL клієнтам у США, ЄС та Австралії, не маючи справу з поверненнями, доставкою чи запасами. Усі відправлення та повернення обробляються безпосередньо за допомогою dropshippingXL. Їхня служба підтримки клієнтів також може надати неоціненну допомогу, коли це необхідно.

How dropshippingXL service works?

How vidaXL dropshipping service works?

Товари можна продавати у своєму зареєстрованому місцева валюта. Приймаються лише платежі в тій самій місцевій валюті. Наприклад, оплата буде здійснюватися в євро для клієнтів, які проживають у Німеччині, а продукти продаватимуться у британських фунтах клієнтам, які проживають у Великобританії.

Ви також можете продавати дропшиппінг XL товарів на Amazon, eBay та інших подібних інтернет -магазинах.

Переваги, які ви отримаєте як продавець дропшиппінгуXL:

 • Великий каталог – Існує більше 50000 vidaXL предмети на вибір. Засоби для домашніх тварин, спорядження, спортивні товари, садові аксесуари, садові та кімнатні меблі – це лише деякі з багатьох доступних категорій товарів. Усі поточні продукти завжди є на складі, тому вам не доведеться вирішувати будь -які проблеми з запасами. Ви також отримаєте візуальний та маркетинговий контент, який може спростити продаж різних продуктів.
 • Складські послуги – Вам не знадобиться жодного складського приміщення під час використання дропшиппінгуXL. Вони займаються доставкою, упаковкою та інвентаризацією товарів, які ви хочете продати.
 • Переклад – Зміст продукту надається 23 різними міжнародними мовами.
 • Низький ризик – Витрати на запаси ніколи не стягуються заздалегідь. Ви будете оплачувати товари тільки після того, як їх придбали ваші клієнти.
 • Повернення – Вам не доведеться турбуватися про повернення, тому що DropshippingXL піклується про них.
 • Без комісійних – Вам ніколи не доведеться платити комісійні. Це вірно незалежно від того, скільки або мало товарів ви продаєте.
 • Міжнародна присутність – Популярні продукти можна продавати в 29 країнах, включаючи Австралію, США та ЄС.
 • Дивовижні знижки – Багато товарів доступно зі значними знижками.
 • Безкоштовна, швидка доставка – Усі замовлення відправляються швидко з місцевих складів безкоштовно. Зауважте, що витрати на доставку продаються в більшість частин Австралії.

Параметри інтеграції

Ви можете інтегрувати дропшиппінгXL у вашому магазині за допомогою API або додатків WooCommerce, Magento та Lightspeed. Інтеграція WooCommerce – один з найцікавіших варіантів для мене. Вуса , третя сторона сайт, забезпечує цю інтеграцію. Плагін платний, але існує семиденна безкоштовна пробна версія.

vidaXL WooCommerce plugin.

Функції плагіна Woosa:

 • Ви можете вибрати категорії продуктів, які будуть імпортовані у ваш магазин WooCommerce з vidaXL.
 • Запропонована ціна vidaXL може бути використана, або ви можете призначити фіксовану суму маржі або відсоток. Це гарантує, що ви зможете досягти своїх цілей щодо прибутку та доходу.
 • Вам не доведеться створювати власні категорії, оскільки всі категорії автоматично імпортуються разом з продуктами.
 • Дропшипінг повністю автоматизований, оскільки vidaXL автоматично отримує всі вхідні замовлення.
 • Інвентарний запас оновлюється як воно змінюється. Максимальний час затримки – п'ять хвилин.
 • Інформація про відстеження відправлення надається після того, як vidaXL доставить замовлення. У WooCommerce з'явиться спеціальне поле з цими даними. Ви можете повідомити клієнтів, додавши це поле до шаблону електронної пошти.
 • Категорію, опис, зображення, назву та інші деталі продукту можна змінити за потреби. Вам доведеться зайти в налаштування плагіна та активувати опцію, яка запобігає автоматичному оновленню інформації, що надходить із каналу XML. Щоб цього не відбулося, ваші зміни будуть перезаписані.

Імпорт продуктів

Вам буде надано B2B -канал для каталогу продуктів дропшиппінгуXL після схвалення вашої заявки. Канал автоматично синхронізуватиметься .

Буде надана інформація про склад, ціну та вміст товару для продуктів vidaXL в режимі реального часу. Ціни оновлюються щодня, а асортимент продукції оновлюється щогодини.

Ви можете додавати товари до ваш ринок або магазин після того, як ви їх вибрали. Плагіни можуть прискорити процес. Плагін WooCommerce – один із інструментів, який зараз підтримується. Ви також можете встановити маржу прибутку та ціну для кожного продукту vidaXL, який ви хочете продати.

vidaXL categories and product catalog.)
Приклад категорій та каталогу товарів.

Усі проблеми з гарантією буде вирішувати vidaXL. Вони пропонують дворічну гарантію на всю продукцію. Інформація про продукт може бути надана 23 різними міжнародними мовами .

Легко завантажуйте вміст на свій веб -сайт у форматі XML або Формати CSV. Вони надають одну мову для кожного облікового запису, тому майте це на увазі. Ви також можете додати зображення продуктів vidaXL.

Розміщення Замовити

Після того, як ваш клієнт зробить замовлення на вашому сайті, зберіть його дані замовлення та замовіть товар, який ви щойно продали, через портал dropshippingXL.

dropshippingXL placing order.
Процес вручну розміщувати масові замовлення на порталі dropshippingXL.

Цю інформацію можна подати за менший час за допомогою плагіна або API для автоматизації процесу.

Автоматичне підтвердження – це зручна функція, яку пропонує vidaXL. За допомогою цієї функції ви можете автоматично оплачувати замовлення, які здійснюють ваші клієнти. Зазначені ціни товару та ПДВ є єдиними витратами, які ви сплачуватимете.

Доставка, підтримка клієнтів та повернення здійснює компанія vidaXL. Кредитні картки, PayPal та функція гаманця (яка дозволяє купувати кредити, розміщені у вашому обліковому записі гаманця dropshippingXL) – це способи оплати, які ви можете вибрати при оплаті проданих продуктів.

Ціни на корми продуктів не включатимуть жодних відповідних податків. Розділ оплати – це місце, де розраховується належний податок. Після того, як ви завершите оплату через портал dropshippingXL, вони підготують ваше замовлення до доставки та надішлють вам код відстеження електронною поштою. Але ви також можете отримати їх за допомогою API або експортних замовлень.

Будь -які повернені кошти будуть здійснені відповідно до індивідуальної ситуації. Відшкодування буде видано vidaXL у разі необхідності. Ви отримаєте необхідне відшкодування на свій рахунок у гаманці.

Доставка

DropshippingXL від vidaXL буде надсилати замовлення клієнтам у такі країни: Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США.

Використовуючи один обліковий запис, ви можете надсилати продукцію лише до одна країна одночасно. Якщо ви хочете, щоб товари надсилалися більш ніж в одну країну, вам потрібно буде відкрити рахунок для кожної країни, куди ви бажаєте доставляти свої замовлення. Точний час доставки може коливатися від країни до країни.

Ваші клієнти не стягуватимуть витрати на доставку. Що стосується Австралії, вони забезпечують безкоштовну доставку до Сіднея, Мельбурна та Брісбена. Вага та місцезнаходження посилки визначатимуть вартість доставки в інші райони.

Одна країна пов’язана з одним обліковим записом. Потрібен обліковий запис для кожної країни, куди ви хочете надіслати замовлення. Щоб відкрити обліковий запис в іншій країні, ви можете вибрати “Додати нову країну торговельного посередника” .

У розділі Історія замовлень будуть дані про відстеження всіх замовлень доставки. Обов’язки щодо доставки та забезпечення того, щоб товари досягли своїх цілей Редаговані пункти призначення є обов’язком vidaXL.

dropshippingXL order history.
Ви завжди можете перевірити історію замовлень зі свого порталу облікового запису dropshippingXL.

Наразі ви не можете надрукувати власний логотип на упаковках. Пакети замовлень також не включатимуть рахунки -фактури. Зареєстрований партнер дропшиппінгу – єдина сторона, яка коли -небудь отримуватиме рахунки -фактури.

Наземний транспорт – це те, як дропшиппінг XL доставляє проводиться. Різні логістичні перевізники в різних країнах працюють зі складом vidaXL. Більшість замовлень надсилається протягом двох робочих днів після отримання платежу.

Вартість товару (без урахування будь -яких витрат на доставку) буде повернено вам, якщо замовлення повертаються . Як тільки пакети vidaXL доставляються, клієнти мають 30 днів, щоб переглянути всі замовлені товари. Ваш рахунок гаманця буде зараховано протягом 5 днів після того, як vidaXL отримає повернув товари від замовника і зміг перевірити, чи продукція не була пошкоджена і перебуває у справному стані.

Ціноутворення

Вести власний магазин без стресу коли ви продавець дропшиппінгуXL. Просто так 30 євро/місяць , ви можете встановлювати ціни, прибуток та вибирати з тисяч товарів для реклами та продажу. PayPal – це єдиний спосіб оплати щомісячної абонентської плати.

Ніяких додаткових зборів за доставку немає стягнутий. Ви можете скасувати підписку, коли захочете.

Доступ до API (щоб ви могли контролювати управління замовленнями, запаси, ціни та продукти), канали даних у режимі реального часу, а функція масового імпорту надається разом із місячною підпискою. Ви можете вибрати з більш ніж 50000 різних товарів для продажу. Ви можете вибирати з товарів для дому, саду, особистої гігієни, меблів та багатьох інших категорій.

Ви можете витрачати більше часу на продажі та маркетинг, оскільки дропшиппінгXL обробляє все інше

Якщо ви хочете припинити членство за допомогою vidaXL і не зробили замовлення протягом перших 30 днів членства, ви маєте право повернення абонентської плати за перший місяць.

DropshippingXL Висновок з огляду

Підприємства можуть виконувати менше оперативних завдань під час роботи з vidaXL та дропшиппінгомXL. Незалежно від того, новачок ви чи професіонал, ви можете почати продавати відразу. У таких категоріях є багато продуктів, таких як іграшки для домашніх тварин, оздоблення будинку, спортивні товари, садові аксесуари, меблі тощо.

Ви можете залишатися вдома та запускати власний успішний дропшиппінг бізнес. Ви станете частиною зростаючої та підтримуючої мережі дропшиппінгу . Ви можете встановити норми прибутку, поки vidaXL піклується про доставку, допомогу в обслуговуванні клієнтів та повернення.

немає прихованих витрат . Всі їх ціни дуже чіткі. Ви можете продавати товари в більш ніж 29 країнах Австралії, ЄС та США. Спеціалізований персонал служби підтримки клієнтів VidaXL може вирішити будь -які питання або проблеми, пов'язані з дропшиппінгом.

Глобальна доставка, складування, обробка замовлень, управління запасами, та витрати на оплату праці – це те, про що дистриб'юторам дропшиппінгуXL не варто турбуватися. Вони є містком між вами та вашими клієнтами.

Продукція імпортується від кількох постачальників, доставляється до різних країн за допомогою спеціальних логістичних каналів, а послуги з перевірки якості надає vidaXL щоб ви могли розвивати свій бізнес.

Як альтернативу дропшиппінгуXL , ви можете перевірити Огляд CJdropshipping і Огляд продажу .

Для розробленого інструменту щоб допомогти підприємствам електронної комерції рости швидше та безпечніше за допомогою таких речей, як аналіз продукції, оцінка тенденцій та порівняння конкурентів, зверніться за адресою Огляд джерела продажу .

І якщо вам потрібен інструмент для пошуку виграшних предметів дропшиппінгу, , перевірте Продайте огляд The ​​Trend , який був розроблений, щоб допомогти людям знаходити прибуткові товари дропшиппа.

Якщо вам потрібні хороші плагіни для управління вашим магазином дропшиппінгу WooCommerce, то ці інструменти стануть вам у нагоді: Dsers , Плагін AliExpress WordPress для експрес -доставки , Плагін для дропшиппінгу AliExpress , дропшиппінг з плагіном AliExpress WordPress та Плагін WooCommerce дропшиппінг .

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme - Wordpress
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart