Reign Theme Review – тема WordPress BuddyPress

Reign Theme Review – тема WordPress BuddyPress

Тема правління від Wbcom Designs є однією з найкращих тем для будь -якого веб -сайту. Чи це платформа електронного навчання , платформа електронної комерції , або платформу соціальних медіа , наприклад Facebook, тема Reign забезпечить вам високоякісний дизайн та враження від роботи.

Reign має бути ідеальним варіантом для вас, незалежно від того, ви новачок у WordPress або досвідчений дизайнер веб -сайтів. Існує добре задокументована база знань, яка допоможе вам максимально використати цю тему.

Команда Wbcom Designs, глобальна компанія з розробки сайтів, розробила Reign WordPress тема. Рішення WordPress, BuddyPress, Marketplaces, LMS та Job Portal – це спеціальність команди.

У цьому огляді теми Reign ви побачите, що пропонує ця тема та що ви можете з цим зробити.

Огляд теми правління

Ця тема є спеціальною темою BuddyPress. Він надає всі можливості BuddyPress. Reign дозволяє користувачам створювати інтерактивні веб-сайти соціальної спільноти з групами, діяльністю, учасниками, друзями тощо. Reign має окремі параметри налаштування для BuddyPress, щоб користувачі могли просто налаштувати налаштування.

Функції теми WordPress Reign

Царство повинно сподобатися широкій аудиторії завдяки його стильному дизайну та корисним функціям. Ось ще деяка інформація про ці функції, яка допоможе вам зрозуміти, що саме може зробити Reign.

Встановлення веб -сайту одним натисканням кнопки

Одним натисканням кнопки кожен може використати тему Reign для створення веб -сайту. Ви можете врятувати клопіт перетягування віджетів, завантаживши та встановивши демо -версію на свій веб -сайт WordPress.

Reign theme demos.

Reign надає вам більше, ніж просто красиву тему домашньої сторінки, з якою можна працювати. Існують також шаблони для всіх інших важливих сторінок, які знадобляться вашому веб -сайту. Сторінки контактів, домашні сторінки блогу, шаблони публікацій та сторінки про сторінки – це лише кілька прикладів матеріалів, які можна використовувати під час створення свого веб -сайту за допомогою Reign.

Візуальний конструктор сторінок з розширеним перетягуванням

Тема Reign має добре інтегровану підтримку плагіна для створення сторінок WordPress Elementor , що дозволяє створювати бездоганну і красиву сторінку з точки зору веб-дизайну в режимі реального часу. Нам залишається лише перетягувати різні параметри на сторінку.

Крім того, ця тема сумісна з редактором сторінок Гутенберга . Отже, тепер ви можете створювати естетично приголомшливі статті та сторінки з використанням основних блоків.

Переклад та RTL готові

(

Тема Reign підтримує багато мов і є готовою до перекладу темою . Арабська, давньоєврейська та перська мови – деякі з мов, що використовуються з темою Reign. Все, що вам потрібно зробити, це переключити CSS на RTL.

Заголовок кількох учасників та груп макети

За допомогою цієї теми ви можете дозволити учасникам свого сайту вибирати, як вони хочуть, щоб їхній заголовок профілю відображався з'являються. Тема Reign також містить різні макети заголовків учасників та груп, які можна імпортувати одним натисканням кнопки. Ви можете використовувати цю функцію, щоб вибрати заголовок для сторінок учасників та груп.

Оперативний та чуйний

Тема Reign-легка, швидка та адаптивна, з чуйним та зручним дизайном , який забезпечує максимально можливий універсальний та досконалий досвід користувацького інтерфейсу. Він також розумний та оптимізований, підлаштовуючись під будь -який розмір екрану.

Розширений інструмент налаштування тем та кілька варіантів заголовка

Ви можете швидко вибрати різні варіанти персоналізації у лівій частині налаштування тем WordPress або в правій частині попереднього перегляду веб -сайту. Інструмент Advanced Theme Customizer дозволяє швидко змінювати веб -сайт.

Reign theme header variations.

Ви також можете вибрати один з багатьох варіантів та оформити свої заголовки. Ви також можете змінювати та завантажувати логотипи, а також змінювати колірні схеми заголовка.

Ви можете використовувати інтерфейс Customizer, щоб налаштувати меню свого веб -сайту WordPress та віджети. Функція W ordPress Customizer дозволяє надавати доступ до попереднього перегляду дизайну вашого веб -сайту без публікації ваших змін; тому приємно бачити, як ця тема використовується цією темою.

Макет каталогу з кількома учасниками та групами

Reign має різні стилі каталогів членів та груп для відображення членів та груп вашої спільноти, що дозволяє виставляти їх елегантно. Elementor можна використовувати для створення власного.

Гейміфікація

Тема Reign підтримує плагін GamiPress, що дозволяє пропонувати бали, значки та інші заохочення на основі діяльності, рівнів та інших змінні, роблячи кожен досвід, будь то в соціальних мережах або в електронному навчанні, більш веселим та винахідливим.

Безшовна інтеграція форм

За підтримки найпопулярніших плагінів форм WordPress, таких як Ninja Forms, WPForms , Gravity Forms та ContactForm7, інтеграція форми на ваш веб-сайт WordPress стає безпомилковою та простою.

Налаштування BuddyPress opti ons

Reign-це тема WordPress, орієнтована на BuddyPress, яка має деякі вбудовані функції для керування різними Налаштування налаштування BuddyPress.

Кілька таких налаштування включають:

 • Налаштування аватара
 • Розширені налаштування
 • Зображення обкладинки групи за замовчуванням
 • Обкладинка профілю за замовчуванням Зображення
 • Посилання на соціальні мережі
 • Управління макетом BP

Додаткові віджети BuddyPress

Як тему BuddyPress, Reign має чотири спеціалізовані віджети, які можуть відображатися в потоці активності, каталозі учасників, каталозі груп, окремих членах Сторінка та окрема сторінка групи.

До цих чотирьох віджетів належать:

  )

 • Члени правління
 • Reign Group
 • Віджет Reign News
 • Правління Діяльність на веб-сайті
 • Вони дуже прості у використанні та налаштуванні.

  Підтримка вбудованої вилки ins

  Тема Reign містить значну кількість плагінів WordPress для забезпечення безперебійного та ідеального користувацького досвіду. Тема Reign працює з bbPress, WooCommerce, Dokan Multivendor, WCFM Marketplace, постачальниками туалетів, LearnDash, LearnPress, GamiPress, Elementor, Yoast, WPML та інші плагіни.

  Які веб -сайти можна створити за допомогою теми Reign?

  Тема Reign поставляється з багатьма потужними функціями, що дозволяють створювати різні види

  Веб -сайти спільноти

  Тема правління може легко створити візуально привабливий, швидкий та чуйний сайт соціальної мережі WordPress , наприклад Facebook. За допомогою плагінів спільноти WordPress, таких як BuddyPress, платформа BuddyBoss та PeepSo, ви можете створити будь -який улюблений веб -сайт спільноти з різними функціями.

  )

  The Reign BuddyPress, Теми BuddyX та Reign PeepSo призначені для підтримки WordPress веб -сайти спільноти. Нижче наведено деякі функції веб -сайту спільноти, доступні під час використання теми Reign:

  • Надсилання запитів на дружбу та знайомство.
   • Оновлення профілю та аватарів.
   • Приватні та групові чати. ​​
   • Канали активності та сповіщення.
   • Публікація різних типів контенту.
   • Перевірка в місцях.
    • Святкування днів народження.

    Веб -сайти електронної комерції

    Додаток електронної комерції WooCommerce, який допомагає встановлювати різні функції електронної комерції, такі як портфоліо магазинів, способи оплати, управління продажами та знижками тощо, широко підтримується Reign тема.

    Create ecommerce sites using Reign theme.

    Подаючи товари та вітрини продавців на одній сторінці, також сприяє створенню жвавого соціального ринку . Крім того, його підтримка багатоплатформенних плагінів, включаючи мультивендор Dokan, постачальників туалетів та WCFM Marketplace, робить його ідеальною альтернативою для створення веб -сайту електронної комерції з багатьма постачальниками, подібного до Amazon.

    Деякі з функцій веб -сайту електронної комерції , які ви отримаєте за допомогою теми Reign:

    • Приголомшливий каталог та дизайн продукції.
     • Просте підключення до шлюзу оплати.
     • Управління купонами та знижками.
     • Просте управління комісією.
      • Включення аналітичних та маркетингових технологій.
      • Інтеграція форуму bbPress
       • Відстеження замовлень та проста обробка повернення коштів

       eLearni ng веб -сайт

       Ви маєте повний контроль над змістом та дизайном вашого веб -сайту з темою Reign. LearnDash, Create ecommerce sites using Reign theme. Плагіни LMS , LifterLMS та Sensei LMS LMS можуть допомогти вам у інтеграції компонентів eLearning у ваш Інтернет -спільнота Тема WordPress .

       Reign theme elearning features.

       Ви можете швидко додати студентів та викладачів та оформити вікторини, складати іспити та розповсюджувати значки. За допомогою плагіна GamiPress можна створювати барвисті значки, систему винагороди, дипломи тощо. Деякі особливості:

       • Різні варіанти розкладки.
       • Курси можна додавати шляхом перетягування.
       • Необхідні функції та вміст крапельного корму
        • Надання вікторин, завдань та оцінок.
        • Використання GamiPress, щоб зробити ваш веб -сайт більш інтерактивним.
        • Автоматичні сповіщення студентів,
         • Сертифікати для студентів, які закінчили курс.
         • bbPress форум integ раціон

         ( Дошки вакансій

         Тема Reign неодмінно допоможе вам у створенні порталу вакансій, подібного до Дійсно або сайт спільної роботи , подібний до LinkedIn.

         WP Job Manager – це плагін порталу вакансій WordPress, який дозволяє інтегрувати на свій веб -сайт такі елементи порталу вакансій, як профілі роботодавців та шукачів роботи. Ви можете включити функції спільноти за допомогою плагіна BuddyPress.

         Reign theme job board website.

         Вам потрібно зв’язати свій веб -сайт із BuddyPress Job Manager, щоб інтегрувати WP Job Manager з BuddyPress для максимальної продуктивності веб -сайту. Деякі функції порталів вакансій такі:

         • Розширені інструменти підбору персоналу та управління документами
         • Параметри для шукачів вакансій шукати та фільтрувати вакансії.
         • Роботодавці можуть шукати резюме та рекламувати вакансії.
         • Функція миттєвих повідомлень.

         Веб -сайти членства

         Тема WordPress Reign сумісний з багатьма плагінами членства, такими як MemberPress, Paid Membership Pro та іншими, що дозволяє керувати своїми учасниками та вмістом за кілька кліків. За допомогою теми Reign ви можете надавати безкоштовний та платний вміст, членські квитки та значки, сторінку профілю учасника та багато іншого.

         Ось деякі з особливості:

          Доступно кілька рівнів членства.
         • Широкий діапазон підтримуваних інтеграцій.
         • Красиво оформлені сторінки вмісту.
         • Інструменти для управління клієнтами та аналітики.
         • Сповіщення учасників надсилаються автоматично.
         • Включення різних маркетингових методів.

          Веб -сайти GeoDirectory

          Плагін каталогу WordPress GeoDirectory інтегрується з темами Reign. GeoDirectory – це єдиний плагін каталогів WordPress, здатний обробляти мільйони оголошень та трафік, який з ними надходить.

          Geo directory sites with Reign theme.)

          Ви можете просто створити каталог компанії в комплекті з картами, рейтингами клієнтів та інші функції. Створити веб -сайт, подібний до TripAdvisor, просто за допомогою теми Reign.

          Reign Dedicated Addons

          Доповнення Reign – це плагіни WordPress, які функціонують лише з темою Reign. Вони додають масу додаткових функцій до широкого спектру плагінів WordPress. Ось деякі доповнення Reign, щоб розпочати роботу.

          Reign Dokan Addon – це доповнення до WordPress, яке ідеально підходить для ринків з кількома постачальниками. Тему Reign можна використовувати для створення вашого ринку та дозволити продавцям продавати аналогічно Amazon, Aliexpress та eBay. Нижче наведено деякі особливості Аддону Reign Dokan:

          • Список магазину Макет сітки та списку
          • Виділена допомога BuddyPress.
          • Додано вкладку магазину до профілю одного постачальника.
          • Віджети надбудови Dokan

          Reign LearnDash Addon має багато корисних та багатих функцій, які роблять електронне навчання більш зручним. Плагін Reign Learndash був розроблений, щоб дозволити вам створювати, продавати та захищати цікаві онлайн-курси, залишаючись без відволікань.

          За допомогою включення цього плагіна WordPress до вашого Reign Веб -сайт WordPress, ви можете просто створити веб -сайт, подібний до Udemy. Деякі з додаткових функцій, наданих цим доповненням, такі:

          • Існує три різні макети курсів на вибір.
           • Дозвольте студентам поділитися своїми думками щодо вашого курсу, щоб надати йому більший авторитет.
           • Заохочуйте своїх студентів проходити додаткові курси, які їх цікавлять.
           • Ви можете підняти доступність курсу на новий рівень за допомогою наших віджетів -доповнень та опцій Додаткових віджетів. )
           • Продемонструйте особливості курсу, матеріал, інформацію про викладачів та огляди – все в одному місці.

           )

           Поряд з цими трьома існує кілька царювань t доповнення до гему, такі як:

           • Рейн Сенсей Аддон
           • Reign WCFM Addon
           • Reign Tutor LMS Аддон
           • Доповнення Reign WC Vendors
           • Доповнення Reign WP Job Manager
            • Reign LifterLMS Addon
            • Додаток Reign GeoDirectory

            Висновок Reign Theme Review

            Правління є чудовим прикладом ап реміум Тема WordPress BuddyPress . Reign – чудовий вибір, якщо ви хочете створити власну онлайн -спільноту або створити веб -сайт із можливостями соціальних мереж.

            BuddyPress спрощує включення багатьох найкращі можливості Facebook у ваші. В результаті ви можете ввімкнути профілі користувачів, чат, канали активності та багато інших популярних функцій на своєму сайті. Бібліотека розширень BuddyPress дозволяє вам додавати ще більше корисних функцій до свого веб -сайту.

            Крім того, Reign має близько 40 демо -версії для вибору . І не тільки це, але концепція інтеграції спільноти на кожен веб -сайт допомагає веб -сайтам ще швидше зростати. Вивчіть тему Reign і спробуйте демонстрації Sandbox. Я впевнений, що вам сподобається ця тема WordPress.


            )

            ВІДКРИТТЯ: Публікації можуть містити партнерські посилання. Якщо ви купуєте щось за одним із цих посилань, я можу отримати невелику комісію без будь -яких додаткових витрат. Детальніше про це читайте тут .

            Reign Theme Review – тема WordPress BuddyPress
            Reign Theme Review – тема WordPress BuddyPress

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme - Wordpress
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart