WordPress проти Tilda – Який найкращий варіант для ваших потреб?

WordPress проти Tilda – Який найкращий варіант для ваших потреб?

Ви пам’ятаєте час, коли вам доводилося чекати кілька хвилин, щоб веб -сторінка завантажилася? Інтернет -ресурсів було мало, і головне, для чого він використовувався, – це перевірка електронних листів. Однак сьогодні кожен може створити та керувати своїм веб -сайтом, який зазвичай завантажується за лічені секунди.

Серед активних користувачів Інтернету – студенти. Вони створюють блоги, інтернет -магазини, перевіряють акаунти в соціальних мережах та інформацію Google. Маючи це на увазі, студенти часто цікавляться платформами для створення веб-сайтів для просування свого хобі чи бізнесу.

Незважаючи на зайнятість у школі, вони досить часто починають свій бізнес ще в коледжі. Отже, може виникнути необхідність вибору між WordPress та Tilda для створення веб -сайту.

Цей вибір може бути досить складним для студента, спеціальність якого не пов’язана з розробкою веб -сайтів. Вони використовують допомогу академічного автора есе з EssayPro , щоб приділити більше часу для досліджень. Однак процес вибору програмного забезпечення для створення веб -сайту може виявитися набагато складнішим, ніж здається.

Ось чому ми вирішили зібрати інформацію про WordPress та Тілду – два популярних веб -сайту будівельники – щоб вам було легше.

ПРИМІТКА: Обов'язково також перевірте Drupal проти WordPress та WordPress.org проти WordPress.com .

WordPress проти Тільди

Ми порівнюємо Тільда ​​ та WordPress , щоб допомогти вам зрозуміти, який варіант підходить саме вам. Ось що вам потрібно знати про Tilda проти WordPress, включаючи ціни, функції тощо

Тип програмного забезпечення

WordPress відомий як веб -програмне забезпечення, яке кожен може використовувати для створення веб -сайту або блогу без кодування. Багато елементів безкоштовні, тому ви можете в основному налаштувати кожну сторінку так, як вважаєте за потрібне. Завдяки плагінам та іншим доповненням веб-сайти на основі WordPress не вимагають особливих зусиль, але можуть вразити відвідувачів чудовими можливостями налаштування та персоналізації .

Тильда, однак, не програмне забезпечення, а платформа. Його простіше у використанні для звичайного користувача або новачка, але він може не запропонувати всіх можливостей, які надає WordPress. Однак для багатьох типових користувачів функцій Тільди більш ніж достатньо.

Популярність

WordPress набагато популярніший ніж Тільда. Це пояснюється не тільки його універсальністю та можливостями налаштування. Фактично, WordPress існує з 2004 року, , тоді як Тільда ​​з’явилася лише у 2014 році.

Це означає, що WordPress ще 10 років керував веб -сайтами по всьому світу, завоювавши принаймні 30% світової частки ринку. Однак ми повинні визнати, що постійні користувачі WordPress настільки задоволені якістю обслуговування, що навряд чи змінять програмне забезпечення.

Основне призначення

WordPress є більш різноманітним та універсальним, коли мова йде про використання його веб -сайтів. Він відносно простий у використанні і дозволяє користувачам створювати складні бізнес -сайти , цільові сторінки та магазини. Багато людей сказали б, що вони почуваються досить впевнено і комфортно під час роботи з WordPress, навіть якщо у них немає технічного досвіду.

Тільда ​​в основному звикла створити односторінкові веб-сайти . Іншими словами, це може бути не ідеальним конструктором веб -сайтів для розробки та створення інтернет -магазину. Водночас, це чудово для творчих людей, які шукають можливість створити вражаюче портфоліо.

Все зводиться до того, що WordPress чудово підходить для будь -якого веб -сайту. Тільда ​​працює лише для простих веб -сайтів, але може зробити їх абсолютно унікальними.

Ціна

Ціни в Tilda і WordPress приблизно однакові. WordPress можна використовувати безкоштовно , але ви повинні платити за хостинг та домен. Це означає, що ви будете витрачати до 10 доларів на місяць на ці основні речі.

Тільда ​​пропонує підписку це буде коштувати близько 10 доларів США за особистий пакет, якщо ви платите за весь рік. Він активує подарункову картку для домену, яка надходить безкоштовно. Таким чином, іншими словами, навіть якщо моделі ціноутворення відрізняються, ви все одно отримаєте плату в розмірі 10 доларів США за основи.

Що стосується додаткових зборів, WordPress, здається, більше дорожче, ніж Тільда. Однак багато інструментів вимагають лише однієї оплати за необмежений доступ у майбутньому. У довгостроковій перспективі така цінова політика все ще робить WordPress та Tilda майже однаковими у витратах.

Незалежність

Для багатьох людей цей критерій є остаточним. WordPress дозволяє завантажувати всі файли та передавати їх на новий хостинг у будь -який час. Ви просто орендуєте хостинг за допомогою WordPress, тому, якщо щось піде не так, ви можете легко перейти.

Тільда ​​не пропонує опцію завантаження . Ви можете експортувати свій код, якщо користуєтесь тарифом Business, але вам знадобиться програміст, який допоможе вам з іншим хостингом. Тильда, однак, безпечна у використанні і ніколи не підводить своїх користувачів. Однак це може виглядати як обмеження, яке не подобається користувачам.

Унікальність

Плагіни – це те, що робить WordPress таким чудовим. Ви можете знайти запрограмоване рішення на будь -яке ваше бажання. Наприклад, для інтернет -магазину завантажте WooCommerce. Він безкоштовний і стабільний і може вирішити будь -яке ваше завдання. Так само, ви можете знайти плагін для будь -якого іншого типу веб -сайтів.

Тільда ​​відрізняється. Він унікальний для блогів і портфоліо, оскільки дозволяє буквально створювати кожен розділ. Для кожного користувача існує інструмент під назвою Zero Block для створення розділу з нуля. Якщо у вас є веб -дизайнер, ви можете отримати щось дуже оригінальне.

Типові користувачі

На ваш вибір також можуть вплинути ті, хто зазвичай використовує WordPress та/або Тільду. Велика кількість типових користувачів перетинаються. Для них це просто питання зручності, яку платформу вони використовують. Ці групи включають фрілансерів, малий та середній бізнес.

Великі підприємства та підприємства , однак, частіше використовувати WordPress. Це головним чином тому, що Тільда ​​дозволяє створювати лише прості сторінки на одній сторінці. Функціональні можливості WordPress краще підходять для великих підприємств. Вони можуть створювати різноманітні веб -сайти для різних груп клієнтів або клонувати їх, якщо це необхідно.

Це означає, що на індивідуальному рівні Тільда ​​може бути хорошим вибором для вас. Наприклад, як фрілансер вам може знадобитися висловити свою творчість та унікальність через свій особистий бренд. Тільда ​​- ідеальний інструмент для цього.

WordPress бере верх, коли ми говоримо про великі корпорації, інтернет -магазини та бізнес -рахунки з багатьма функціями. Тут арсеналу Тільди недостатньо, щоб охопити всі бази та задовольнити всі ваші потреби.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – це вагомий фактор, який впливає на вибір користувачів між WordPress та Tilda. В обох випадках це чудово, і ви обов’язково отримаєте необхідну допомогу. Першокласна підтримка гарантується незалежно від компанії, з якою ви вирішите працювати.

Підтримувані платформи

(

Ще одним фактором, який може змінити вашу думку на користь WordPress, є версія мобільного додатка , доступна на пристроях Android та iOS. Це може виглядати як крихітна деталь, яку можна додати, але іноді це дійсно має значення.

Наприклад, ви можете внести зміни у свій веб -сайт у дорозі, просто увійшовши у свій облікового запису з мобільного пристрою. Досить часто інтуїтивно зрозумілий дизайн програми та її функції дозволяють краще та зручніше створювати веб -сайти.

Швидкість завантаження

Веб -сайти, створені за допомогою Tilda, займають менше часу на завантаження , що впливає на здатність вашого веб -сайту конвертувати клієнтів. Жоден користувач не буде чекати солідну хвилину, поки сторінка завантажиться. Однак сторінки WordPress можуть бути важкими для завантаження через інтенсивне використання плагінів. Деякі з них можуть навіть мати внутрішні конфлікти.

Тому, якщо ви дійсно залежите від SEO та шукаєте інструмент для перетворення якомога більшої кількості клієнтів у ваш бізнес, Тільда ​​може бути виграшний вибір у цьому випадку.

Однак це не робить WordPress менш конкурентоспроможним. При правильному використанні плагінів та доповнень ви все ще можете створити унікальний та красивий веб-сайт, який легко завантажувати.

WordPress проти Тільди Висновок

Так, вибір між WordPress і Тільдою не очевидний і простий. Більше того, іноді навіть досвідченим розробникам веб -сайтів важко вибрати правильний варіант для клієнта.

Наша порада – вибирати, виходячи з вашої мети . Якщо вам потрібно створити унікальне портфоліо зі своїми творами, Тільда ​​може бути кращим варіантом.

WordPress чудово підходить для складних веб -сайтів . Якщо вам потрібно створити інтернет -магазин або веб -сайт для вашого бізнесу з великою кількістю інформації, кращого вибору немає. Крім того, ви можете легко переходити з одного хостингу на інший, навіть не використовуючи команду підтримки ІТ. Плагіни WordPress також можуть полегшити ваше життя, особливо якщо у вас немає технічної підготовки.

Отже, WordPress проти Tilda – це лише ваш вибір. Ніхто не зможе зробити це за вас. Проаналізуйте всі «за» і «проти» та перейдіть до того, який вам найбільше подобається.

)

)


ВІДКРИТТЯ: Публікації можуть містити партнерські посилання. Якщо ви купуєте щось за одним із цих посилань, я можу отримати невелику комісію без будь -яких додаткових витрат.

Детальніше про це тут .

WordPress проти Tilda – Який найкращий варіант для ваших потреб?
WordPress проти Tilda – Який найкращий варіант для ваших потреб?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Best Discounts, Coupons, Promo codes for Plugins, Theme  - Wordpress
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
АВТОР БІО:

Вівіанн Белл – академічна письменниця з EssayPro , який також бере участь у створення вмісту веб -сайту. Вона є експертом у розробці веб -сайтів, створенні контенту та аналітиці. Vivianne співпрацює з клієнтами, які використовують WordPress та Tilda, і може проконсультуватися щодо переваг кожної з цих платформ.